Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících

Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících - Lenka Krejčová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Krejčová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Krejčová. Číst Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy. V této souvislosti se věnuje také motivaci středoškolských studentů ke školní práci, interakci s vrstevníky i učiteli, výskytu rizikového chování ve škole a jeho prevenci. Prezentované informace jsou založeny na soudobých tuzemských i zahraničních výzkumech i současné praxi středních škol v ČR.Publikace je určena studentům učitelství a učitelům se zaměřením na terciární vzdělávání. Mohou z ní čerpat také studenti psychologie a pedagogiky, kteří se věnují práci s dospívajícími. V neposlední řadě je užitečná poradenským pracovníkům, kteří působí ve školských poradenských zařízeních.


...gické aspekty vzdělávání dospívajících Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy ... terciární vzdělávání - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . V této souvislosti se věnuje také... 16 / Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících. Pozoruhodný důkaz o vlivu kulturních charakteristik na projevy dospívání podala ji v roce 1924 antropoloka M. Mead, která dlouhodobě sledovala populaci domorodých dívek ve věku dospívání na souostroví Samoa v Polynésii (Mead, 1973). Psychologické aspekty vzdělávání dospívají ... Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících | Knihy Grada ... . Mead, která dlouhodobě sledovala populaci domorodých dívek ve věku dospívání na souostroví Samoa v Polynésii (Mead, 1973). Psychologické aspekty vzdělávání dospívajících | Publikace se primárně zabývá procesem socializace a rozvojem sociálních dovedností dospívajících v prostředí střední školy. V této souvislosti se věnuje také motivaci středoškolských student...SOUVISEJÍCÍ KNIHY