Zlomení

Zlomení - Martina Cole | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Cole
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlomení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlomení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Cole. Číst Zlomení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Městečko Grantley opanuje strach. Všechno začalo vyhlášením pátrání po pohřešované čtrnáctileté školačce. Už jen tato zpráva poskytla obyvatelům města dostatečný důvod k obavám. Pak ale bylo nalezeno dívčino mrtvé tělo – a krátce nato se stejná situace opakovala. Několikrát. Teď už nikdo nemohl být na pochybách, že v Grantley znovu řádí sériový vrah. Inspektorka Annie Carrová požádá o pomoc Kate Burrowsovou, která před lety vedla pátrání po Grantleyském rozparovači. Kate ráda přijímá, protože účast na vyšetřování jí poskytuje pádnou výmluvu, aby nemusela být doma. Tam se totiž nedávno objevil syn jejího partnera, bývalého gangstera Patricka Kellyho, a s ním přišly problémy. Annie s Kate brzy zjistí, že vrah je jim mnohem blíž, než by si pomyslely. Začíná pro ně boj s časem, ale ony se vlastně pořád nemají čeho chytit. Policajstský instinkt jim oběma napovídá, že za těmi vraždami je něco víc, než na patrné na první pohled. Povede se Kate zabijáka dopadnout dřív, než zemře další dívka?


... chvál z modlitebného stretnutia ZLOMENÍ na Sliači s kapelou ESPÉ ... Jak poznat, zda máte zlomený prst na noze: 11 Kroků (s ... ... . Stretnutie organizuje spoločenstvo SP. 🔎 GODZONE PROJEKT: https://godzone.sk/ 👕🧦 MER... Záznam chvál z modlitebného stretnutia ZLOMENÍ na Sliači s kapelou ESPÉ. Stretnutie organizuje spoločenstvo SP. 🔎 GODZONE PROJEKT: https://godzone.sk/ 👕🧦 MER... Zlomení andělé 2018; Podobné knihy. V šedých tónech 2013; Dívky beze jména 2018; Kniha Zlomení andělé je v. Právě čtených: 20x: Přečtených: 633x: Obvyklá léčba. Léč ... Zlomenina - Wikipedie ... . Právě čtených: 20x: Přečtených: 633x: Obvyklá léčba. Léčba závisí na více činitelích - věku, celkovém zdravotním stavu, kvalitě kosti, hybnosti postiženého před úrazem. Pokud není porušen mozek, proč zlomení vazu vede k úmrtí? Podle selského rozumu by člověk měl být ochr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY