Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu

Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu - Leonie Gabriele Bräutigam | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Leonie Gabriele Bräutigam
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonie Gabriele Bräutigam. Číst Kopřiva: Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč kupovat drahé potravinové doplňky s mnohdy sporným účinkem, když nám sama příroda levně nabízí ty nejúčinnější prostředky? Prostá a "obyčejná" kopřiva je bezesporu jedním z nejefektivnějších. Posiluje imunitní systém, je neocenitelným pomocníkem při detoxikaci a zlepšuje pohyblivost kloubů. Pomáhá při problémech s alergiemi, zvyšuje potenci a účinně dokáže bojovat se stresem a syndromem vyhoření. Díky ní budete mít pružnou a čistou pokožku a bohatou hřívu zdravých vlasů. Je to také prvotřídní zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů a v kuchyni se s ní dá doslova kouzlit. V knize najdete velké množství zdravých a chutných receptů od předkrmů přes hlavní jídla a malá občerstvení až k dnes tolik populárním „smoothies“. Dočtete se, jak z ní připravit ty nejlepší kosmetické prostředky a poradí vám, jak vyrobit základní preparáty do vaší „zelené lékárničky“. Protože hrst kopřivy denně udrží doktora od těla!


...dete zařazeni do losování o 3 knihy Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu od nakladatelství GRADA ... Kopřiva - Vinařský dům KOPEČEK ... . Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt. KOPŘIVA Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu 77. Nejprve si přečtěte. Život bez kopřiv si snad ani nedovedu představit. Za „zlých časů" zachránily moji babičku, stejně jako mnoho jiných lidí. A za to jsem kopřivám ze srdce vděčná. Tento vztah ale . nebyl odjakživa bezbolestný. Poté jste byli za ... Kopřiva - Recepty pro zdraví, krásu a vitalitu GRADA ... ... . A za to jsem kopřivám ze srdce vděčná. Tento vztah ale . nebyl odjakživa bezbolestný. Poté jste byli zařazeni do losování o 3 knihy Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu od nakladatelství GRADA. Při vyplňování soutěžního formuláře bylo nutné připojit jméno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY