Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy

Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy - Rostislav Novák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rostislav Novák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rostislav Novák. Číst Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Navštívíme společně nejstarší rozhlednu v Uherčicích, stezku v oblacích u obce Dolní Morava, rozhlednu s kaplí na poutním místě Hostýn, rozhlednu na Fajtově kopci ve tvaru šroubovice DNA, ale i perlu mezi stavbami tohoto druhu – Jurkovičovu rozhlednu. U každé z nich najdete technické údaje, jako jsou výška, počet schodů, GPS souřadnice, dále mapu a popis cesty. Také se samozřejmě dozvíte, jaké jsou možnosti výhledů a zajímavosti v okolí. Tak neváhejte vystoupat k výšinám a pohlédnout na svět z ptačí perspektivy!


...ejkrásnější rozhledny ČR -- a jejich příběhy - Rostislav Novák ... Novák Rostislav: Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Nejkrásnější rozhledny ČR ... Nejkrásnější rozhledny ČR: a jejich příběhy Rostislav Novák Nakladatel: Grada 2019 Nejkrásnější rozhledny ČR Projděte se s námi po více než 70 nejkrásnějších rozhlednách ČR. U každé z nich najdete údaje o výšce, její GPS souřadnice, map ... Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy GRADA ... ... . U každé z nich najdete údaje o výšce, její GPS souřadnice, mapu a popis cesty. Dozvíte se také,... Hledáte Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy od Novák Rostislav? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha Nejkrásnější rozhledny ČR a jejich příběhy. ... Beskydy - S batohem po Če...SOUVISEJÍCÍ KNIHY