Politická šetření a šátrání

Politická šetření a šátrání - W.J. Stankiewicz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
W.J. Stankiewicz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Politická šetření a šátrání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Politická šetření a šátrání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor W.J. Stankiewicz. Číst Politická šetření a šátrání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové česko-anglické vydání aforismů, jež upozorňují na pociťovaná i opomíjená nebezpečí dnešního světa: relativismus, manipulativní žargon či zažité myšlenkové stereotypy. Autor, politický filosof W. J. Stankiewicz, si po desetiletí razil cestu konceptuální změtí mnoha typů politické teorie, ale přitom se vyhýbal kategorizacím, uzavřeným definicím a postupům v rámci ustavených systémů. Zřejmě i proto mu forma krátkých textů a aforismů - konfuciánský pokus „zapálit svíčku raději než proklínat temnotu" - tolik vyhovovala. Jeho myšlení bylo nesmlouvavě racionální, ale zároveň otevřené a vnímavé k novým tématům globalizovaného světa. Stankiewicz při formulaci svých často nekompromisních a „politicky nekorektních" názorů nikdy nepouštěl ze zřetele hierarchii hodnot, dovedl se však přitom vyhnout povrchnostem a banalitám.


...ká šetření a šátrání - W.J. Stankiewicz ... KAm v Brně... 04/2011 by TIC BRNO, příspěvková organizace ... ... . 29.03.2011 18:38. Nové česko-anglické vydání aforismů, jež upozorňují na pociťovaná i opomíjená nebezpečí dnešního světa: relativismus, manipulativní žargon či zažité myšlenkové stereotypy. Autor, politický filosof W. J. Stankiewicz, si po desetiletí razil cestu ... Kniha: Politická šetření a šátrání Autor: W.J. Stankiewicz Nové česko-anglické vydání aforismů, jež upozorňují na pociťovaná i opomíjená nebezpečí dnešního světa: relativismus, manipulativní žargon či zažité myšlenkové stereotypy. Politická šetření a šátrání(Stankiewi ... NEWTON BOOKS, a.s. :: Knihyžijí ... . Politická šetření a šátrání(Stankiewicz W.J.) - Nové ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY