90 let české kardiologie

90 let české kardiologie - Miloš Táborský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Táborský
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
90 let české kardiologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?90 let české kardiologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Táborský. Číst 90 let české kardiologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


V devadesáti letech je česká kardiologie v dobré kondici, má co oslavovat, ale současně si klade i do budoucnosti stále náročné cíle. Jakožto třetí nejstarší kardiologická společnost na světě má Česká kardiologická společnost bohatou historii zahrnující nejen množství prospěšných kroků pro pacienty, ale i spousty výrazných lékařských osobností. S ohledem k dlouhodobé spolupráci je věnována pozornost i kardiologii slovenské, navíc se několik kapitol věnuje i úspěchům těch lékařů, kteří získali věhlas nejen doma, ale ovlivnili rozvoj.


...eské kardiologie Autor: Táborský, Miloš Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452481 ISBN: 978-80-204-5248-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 520 stran, česky Rozměry: 16 × 23,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kardiologie milos taborsky | Sleviste.cz ... . vydání) > 90 let české kardiologie-11% sleva. Kniha: 90 let české kardiologie Autor: Miloš Táborsk ý - V devadesáti letech je česká kardiologie v dobré kondici, má co oslavovat, ale současně si klade i do budoucnosti stále náročné cíle. ... 90 let české kardiologie. Miloš Táborský. V devadesáti letech je česká kardiologie v dobré kondici, má co oslavovat, ale současně si klade i do budoucnosti stále náročné cíle. 468 K ... 90 let české kardiologie - Miloš Táborský - Mladá fronta ... ... . ... 90 let české kardiologie. Miloš Táborský. V devadesáti letech je česká kardiologie v dobré kondici, má co oslavovat, ale současně si klade i do budoucnosti stále náročné cíle. 468 Kč 90 let české kardiologie - Táborský Miloš . V devadesáti letech je česká kardiologie v dobré kondici, má co oslavovat,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY