Avokádo

Avokádo - Sabrina Sue Danielsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabrina Sue Danielsová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Avokádo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Avokádo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabrina Sue Danielsová. Číst Avokádo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Avokádo patří vedle oliv k ovoci s nejvyšším obsahem tuku. Není se ale čeho bát. Jedná se o superpotravinu s množstvím nenasycených mastných kyselin, které mohou kromě jiného i kladně ovlivnit vysokou hladinu cholesterolu v těle. Obsahuje také vitamin krásy A, vitamin B i E a karotenoidy. Naučte se avokádem vylepšovat oblíbená jídla a dopřejte sobě i svým blízkým tuto "welness dovolenou" klidně i každý den.


...do má krémovou konzistenci a lehce nasládlou, máslovou, ořechovou chuť ... Az avokádó 10 gyógyhatása | Egészséges táplálkozás ... ... . Plody, listy a semena avokáda se používají k výrobě léků. Avokádo se v minulosti používalo jako afrodiziakum a posilovač libida. Hass avokádo je zralé, když jeho slupka zčerná. Jestli je avokádo zralé, zjistíte, když ho opatrně zmáčknete. Avokádo je ovoce (botanicky), někdy se však uvádí jako zelenina. Je to plod hruškovce přelahodného.Zralý plod je zvenku tmavozelené a ... Jak oloupat avokádo? - YouTube ... . Je to plod hruškovce přelahodného.Zralý plod je zvenku tmavozelené až černé barvy, uvnitř měkký a světležlutý. Dužina se dobře roztírá. Ve středu plodu se nachází kulatá nejedlá pecka o průměru 3 až 5 cm, která lehce naklíčí i v květináči. ... Avokádo je ovoce, ale není sladké. Zato je dost tučné, ovšem díky tomu, že obsahuje kvalitní rostlinné tuky, je také velmi zdravé a plné minerálních látek.P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY