Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD

Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD - freytag&berndt, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
freytag&berndt,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor freytag&berndt,. Číst Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Česká republika – Proč být hrdý, že jsem Čech představuje kulturní bohatství naší vlasti, její přírodní skvosty, historickou tradici i proslulé rodáky. Poukazem na krásy českých zemí a činorodou práci jejich obyvatel chceme ilustrovat radost, kterou takové dědictví přináší. Ale nejen slavná minulost vzbuzuje v člověku pocit hrdosti. Důležité rovněž je, nakolik si velkolepý odkaz našich předků uvědomíme, jak aktivně a zodpovědně jej budeme opatrovat a dále rozvíjet. Teprve potom můžeme být skutečně hrdí na to, v jaké zemi žijeme. Při výběru míst uvedených v této knize jsme kladli důraz zejména na jejich zajímavost, atraktivnost a jedinečnost. Protože se nejedná o encyklopedii, je možné, že zde některé lokality budete hledat a nenajdete je. Náhradou za to vás snad potěší objevení jiných míst, o kterých jste třeba dosud nevěděli. Také u osobností nebylo vždy jednoduché vybírat z množství, které se nabízelo. Jejich zařazení do jednotlivých oblastí vyplývá z nejrůznějších vztahů k příslušným místům. Neřídili jsme se pouze místem narození, ale častěji jsme přihlédli k prostředí, kde dotyční vyrůstali, chodili do školy, měli své lásky nebo kde tvořili a trávili volný čas. Mozaika fotografií snad nenechá nikoho na pochybách, že je v naší vlasti krásně a že titul knihy má své opodstatnění.Součástí knihy je 93 minutové DVD.


... republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD 93 min ... České Výrobky « Vlast.cz ... . Kniha Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech představuje kulturní bohatství naší vlasti, její přírodní skvosty, historickou tradici i proslulé rodáky. Poukazem na krásy českých zemí a činorodou Kniha Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech představuje kulturní bohatství naší vlasti, její přírodní skvosty, historickou tradici i proslulé rodáky. Součástí knihy je 93 minutové DVD. Všechny informac ... Česká republika - Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD ... ... . Součástí knihy je 93 minutové DVD. Všechny informace o produktu Kniha Česká republika Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD 93 min freytag & berndt / Jaroslav Kocourek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česká republika Proč být hrdý, že jsem Čech + DVD 93 min freytag & berndt / Jarosla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY