Poldark - Běsnící příboj

Poldark - Běsnící příboj - Winston Graham | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Winston Graham
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poldark - Běsnící příboj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poldark - Běsnící příboj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Winston Graham. Číst Poldark - Běsnící příboj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ross Poldark se stává poslancem parlamentu za Truro a dělí svůj čas mezi Londýn a Cornwall. Do svého nového života v hlavním městě si však s sebou bere staré křivdy, zklamání a vztek, které ho ochromují a zatěžují jeho vztah s manželkou Demelzou, jež se přizpůsobuje londýnské společnosti lépe než on. Hněv je také příčinou, důsledkem i hnací silou všech událostí, které se na obyvatele Nampary a Trenwithu řítí jako prudká mořská vlna: Rossův hněv vůči bezskrupulóznímu Georgi Warlegganovi; hněv zemřelé tety Agathy, která svými posledními slovy zasadila zničující ránu nejen nenáviděnému Georgeovi, ale neúmyslně i jeho manželce Elizabeth; Warlegganův hněv na celé okolí, který nabírá na síle s tím, jak jeho vymodlený syn Valentine roste a George v něm stále hledá a nachází Rossovy rysy. O nic šťastněji nežije ani Elizabethina sestřenka Morwenna, kterou George Warleggan přiměl ke sňatku s ovdovělým šlechticem, reverendem Ossiem Whitworthem. Porodí sice syna, ale potom s manželem odmítá spát a vystavuje se jeho krutostem. Přitom nepřestává milovat mladého Drakea, Rossova švagra, a tajně se s ním vídá. Před nástupem nového století však Rosse a George spojí obrovská ztráta, která je mnohonásobně větší než jejich odvěká nenávist. A jiná tragédie naopak vlije naději do života Drakea a Morwenny.


...dark - Návrat domů 2015; Demelza - Dáma z chatrče 2016; Zatmění 2018; Jeremy Poldark - Nový začátek 2016; Warleggan - Nad propastí 2017; všech 8 knih autora ... Poldark Běsnící příboj - LIBRUM.cz ... . Kniha Běsnící příboj je v Ross Poldark se stává poslancem parlamentu za Truro a dělí svůj čas mezi Londýn a Cornwall. Do svého nového života v hlavním městě si však s sebou bere staré křivdy, zklamání a vztek, které ho ochromují a zatěžují jeho vztah s manželkou Demelzou, jež se přizp... Poldark Běsnící příboj Autor Winston Graham. Ross Poldark se stává poslancem parlamentu za Truro a dělí svůj čas mezi Londýn a Cornwall. Do svého nov ... Poldark Běsnící příboj - Winston Graham | Kniha na Alza.cz ... ... Poldark Běsnící příboj Autor Winston Graham. Ross Poldark se stává poslancem parlamentu za Truro a dělí svůj čas mezi Londýn a Cornwall. Do svého nového života v hlavním městě si však s sebou bere staré křivdy, zkla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY