Toulání po Brdech: Všestranný průvodce

Toulání po Brdech: Všestranný průvodce - Jan Čáka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Čáka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toulání po Brdech: Všestranný průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toulání po Brdech: Všestranný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Čáka. Číst Toulání po Brdech: Všestranný průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vznikla sloučením a přepracováním dvou starších prací Jana Čáky. První s názvem Po Brdech se chodí pěšky je vyprávění o Brdech mezi Zbraslaví a Příbramí, druhá – Brdské toulání – líčí toto pohoří v jeho opačné jižní výspě, na Rožmitálsku a Spálenopoříčsku. Publikace se setkala s nemalým zájmem, což vedlo k jejímu opakovanému vydání, vždy s novými doplňky a aktualizací. Díky autorově všestrannosti, spisovatelské a kreslířské píli a zaujetí se zájemci opět setkávají s podrobným a čtenářsky přitažlivým líčením svérázné krajiny nitru Čech. Mohou se opřít o autorovu zevrubnou znalost minulosti kraje, jeho pamětihodností, způsobu obživy obyvatel těchto lesnatých končin, krok za krokem pozorovat jeho faunu a flóru, obdivovat se stále ještě zachovalým krásám přírodních zákoutí. A konečně je tato kniha přínosná i v tom, že včleňuje tento region do širších kulturněhistorických souvislostí, pojednává o jeho vlivu na vznik literárních, hudebních anebo výtvarných děl, o působení význačných osobností v kraji.


...znikla sloučením a přepracováním dvou starších prací Jana Čáky ... průvodce - Trh knih - můj antikvariát online ... . První s názvem Po Brdech se chodí pěšky je vyprávění o Brdech mezi Zbraslaví a Příbramí, druhá - Brdské toulání - líčí toto pohoří v jeho opačné jižní výspě, na Rožmitálsku a Spálenopoříčsku. Kniha vznikla sloučením a přepracováním dvou starších prací Jana Čáky. První s názvem Po Brdech se chodí pěšky je vyprávění o Brdech mezi Zbraslaví a Příbramí, druhá - Brdské toulání - líčí toto pohoří v jeho opačné jižní výspě, na Rožmitálsku a Spálenopoříčsku. Koupit Koupit eknihu. Kniha vznikla sloučením a přepracováním dvo ... Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů - Literatura, Video ... . Koupit Koupit eknihu. Kniha vznikla sloučením a přepracováním dvou starších prací Jana Čáky. První s názvem Po Brdech se chodí pěšky je vyprávění o Brdech mezi Zbraslaví a Příbramí, druhá - Brdské toulání ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY