Honba za démonem: Příběh o překonání zvukové bariéry

Honba za démonem: Příběh o překonání zvukové bariéry - Dan Hampton | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Hampton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Honba za démonem: Příběh o překonání zvukové bariéry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Honba za démonem: Příběh o překonání zvukové bariéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Hampton. Číst Honba za démonem: Příběh o překonání zvukové bariéry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po Hirošimě se ukázalo jako klíčové dokázat vyslat jaderné zařízení ke svému cíli rychleji než nepřítel. Tak se na pusté letecké základně v kalifornské Mohavské poušti zrodil přísně tajný program. Shromáždil skupinu mimořádných pilotů, mezi nimi i esa druhé světové války Chucka Yeagera a George Welche, kteří riskovali své životy na experimentálním letadle, aby dosáhli rychlosti Mach 1, zvukové bariéry, kterou nazývali „démonem“.


... démonem Příběh o překonání zvukové bariéry Dan Hampton ... Honba za démonem - Portaro - library catalog ... . Od autora bestselleru Viper Pilot. ... Yeagera a George Welche, kteří riskovali své životy na experimentálním letadle, aby dosáhli rychlosti Mach 1, zvukové bariéry, kterou nazývali „démonem". Honba za démonem Příběh o překonání zvukové bariéry Dan Hampton ... Yeagera a George Welche, kteří riskovali své životy na experimentálním letadle, aby dosáhli rychlosti Mach 1, zvukové bariéry, kterou nazývali „démonem". 332 Kč 369 Kč - ušetříte 37 Kč (10 %) ... Další kniha, ... Kniha Honba za démonem - Příběh o překonání zvukové ... ... . 332 Kč 369 Kč - ušetříte 37 Kč (10 %) ... Další kniha, která je ve skutečnosti o úplně něčem jiném než deklaruje. Jak nadpisem, tak přebalem odkazuje na mytické letadlo Bell X-1, které mělo význam hned v několika směrech letectví. Pokud tedy hledáte příběh tohoto stroje, tak budete, stejně jako já, z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY