Kardiochirurgie

Kardiochirurgie - Jan Pirk, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Pirk,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kardiochirurgie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kardiochirurgie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Pirk,. Číst Kardiochirurgie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kardiochirurgie má v České republice dlouhou tradici a především světově uznávanou úroveň. Přední představitel tohoto atraktivního, ale náročného oboru, prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., se ujal – v čele autorského kolektivu dalších vynikajících odborníků – úkolu vytvořit knihu, která bude užitečná nejen pro kardiochirurgy, ale také zejména pro kardiology a lékaře dalších oborů. Právě na nich spočívá péče o pacienty po kardiochirurgických výkonech, od výkonů na chlopních, operací vrozených vad, poranění či nádorů srdce, přes výkony na hrudní aortě, až po transplantace. Je přitom třeba mít na paměti, že kardiochirurgický výkon prodělají ročně v ČR desítky tisíc pacientů.


...hirurgie je chirurgický obor, zabývající se operačním léčením nemocí srdce a velkých cév ... Pflege in der Kardiologie/ Kardiochirurgie (German Edition ... ... . Nejčastěji se jedná o operace věnčitých tepen, srdečních chlopní, aorty, operacemi pro poruchu rytmu a náhradami srdce včetně transplantace srdce.. Nejčastějšími operacemi srdce dnes jsou přemostění věnčitých tepen - by-passy, náhrady a plastiky (záchovné ... Péče o pacienty. Poskytujeme komplexní chirurgickou léčbu onemocnění srdce a velkých nitrohrudních cév. Sou ... Kardiochirurgie - náborové video - YouTube ... . Poskytujeme komplexní chirurgickou léčbu onemocnění srdce a velkých nitrohrudních cév. Soustřeďujeme se na náročné oblasti kardiochirurgie jako jsou záchovné operace srdečních chlopní, operace akutních a chronických onemocnění hrudní aorty, operace vrozených srdečních vad u dospělých pacientů a chirurgická léč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY