Dishonored - Hrůza za závojem

Dishonored - Hrůza za závojem - Adam Christopher | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Christopher
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Dishonored - Hrůza za závojem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dishonored - Hrůza za závojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Christopher. Číst Dishonored - Hrůza za závojem Online je nyní tak snadné!

POPIS


BILLII LURCHOVÉ SE PODAŘILO NĚCO NEMOŽNÉHO: OUTSIDER PADL. NYNÍ JE VŠAK PRÁZDNOTA NEVYROVNANÁ A V SÁZCE JE OSUD SVĚTA. Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny – portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě trhlinou rozpolceném vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské války a vládne v něm neklidné příměří. Jakožto bývalá nájemná vražedkyně, pašeračka a lovkyně lidí má Billie pořádně tuhý kořínek, a je tou jedinou, kdo dokáže věci dát do pořádku – na to však musí konfrontovat vlastní minulost, a výsledky jejích akcí mohou změnit svět. Z cyklu Dishonored (3)


...ored Hrůza za závojem Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny - portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy ... Dishonored 03 - Hrůza za závojem, Christopher Adam ... ... . Billie se při pátrání po zdroji této nestability ocitá daleko od Dunwallu, ve městě rozpolceném trhlinou vedví, a v království, jež se vzpamatovává z občanské ... E-kniha Dishonored Hrůza za závojem od Adam Christopher. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Dishonored - Hrůza za závojem Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadn ... Dishonored Hrůza za závojem | KNIHCENTRUM.cz ... . Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Dishonored - Hrůza za závojem Od Tyvie po Serkonos se v textuře skutečnosti objevily záhadné trhliny - portály do Prázdnoty s potenciálem roztrhat svět na kusy. Billie se při pátrání po zdroji této nestabi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY