Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic

Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic - Otomar Dvořák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Otomar Dvořák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otomar Dvořák. Číst Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nehledejte zde návody k výrobě alchymistických elixírů. Tahle kniha vás zavede do tajemně zakouřené černé kuchyně našich prababiček, do barokní a středověké vesnice, aby vám ukázala, že příprava jídla byla rituálem, udržujícím prosperitu rodu i řád světa. Málokoho dnes napadne, že zdobení koláče je vlastně vytváření mandaly, že koblihy jsou modelem koňského trusu, že ornament na velikonočním vejci je zaklínadlem a magickým záznamem, který lze přečíst a jímž dárce cosi sděluje obdarovanému. Najdete zde přehled rituálních jídel pro všechny svátky roku, z nichž některé jsou známé (velikonoce, vánoce), jiné zapomenuté (např. liščí neděle, rusalčí dny, a pod.) A víte, že moravští vrabci se původně dělali opravdu z vrabců? Kromě zajímavého vyprávění zde naleznete i 44 méně známých receptů. Ať už se rozhodnete uvařit "Hadí mord", "Kaši pro duše nebožtíků" nebo "Polévku proti upírům", pokusíte se o ,,domácí pivo" nebo ,,medovinu", určitě poznáte, že vaření je nedílnou částí dávné lidové magie, která má co říct i nám, v době chvatně hltaných hamburgerů.


... kuchařka - tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic - elektronická kniha Nehledejte zde návody k výrobě alchymistických elixírů ... Kniha kucharka podle jogy | Sleviste.cz ... . Tahle kniha vás zavede do tajemně zakouřené černé kuchyně našich prababiček, do barokní a středověké vesnice, aby vám ukázala, že příprava jídla byla ... Magická kuchařka: Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic Otomar Dvořák Nakladatel: Machart 2011 E-kniha: Magická kuchařka -- Tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic - Otomar Dvořák Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Podnázev: tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic Nehledejte zde návody k výrob ... magická kuchařka tajemství černé kuchyně podle receptářů ... ... . Podnázev: tajemství černé kuchyně podle receptářů starých čarodějnic Nehledejte zde návody k výrob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY