Odsud podsud

Odsud podsud - Lucie Ferliková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Ferliková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odsud podsud.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odsud podsud ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Ferliková,. Číst Odsud podsud Online je nyní tak snadné!

POPIS


Společná monografie dvou mladých výtvarných umělců je koncipována jako inspirativní dialog přátel, ale i protikladů. Knihu koncipovali samotní umělci, Lucie Ferliková a Lukáš Malina, jako bohatou obrazovou koláž svých prací ­ obrazů, kreseb, koláží, objektů a soch i záběrů z animovaného filmu. Na úvod zařazené vzájemné rozhovory nastiňují oblasti zájmu, které ve své tvorbě zobrazují. Jsou jimi obsahy nevědomí, sen, temný eros, horor, detektivka, staré umění, ale i výtvarná hra.


... domnívám, že řekneme-li někomu: "Tak pozor, jen odsud posud!", mohli bychom se dočkat nepříjemného překvapení ... Lucie Ferliková - Wikipedie ... . Proto se přikláním k názoru toto spojení raději nepoužívat. VAŠÁK (Badatel Daniel Bobín junior alias D.J. Bobo, Reflex 18.3.1992) Czech: ·from here ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Kniha: Odsud podsud - Lucie Ferliková; Lukáš Malina Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Společná monografie dvou mladých výtvarných umělců je koncipována jako inspirativní dialog přátel, ale i pro ... Kniha Odsud podsud | Dobré Knihy.cz ... . Společná monografie dvou mladých výtvarných umělců je koncipována jako inspirativní dialog přátel, ale i protikladů. Knihu koncipovali samotní umělci, Lucie Ferliková a Lukáš Malina, jako bohatou obrazovou koláž svýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY