Jakub a kouzelná koloběžka

Jakub a kouzelná koloběžka - Zuzana Csontosová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Csontosová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jakub a kouzelná koloběžka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jakub a kouzelná koloběžka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Csontosová. Číst Jakub a kouzelná koloběžka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakub bývá často sám. Žije jen s tatínkem, nemá žádné sourozence, a i kamarády si hledá těžce. To všechno se ale změní, když jednoho dne najde starou opuštěnou červenou koloběžku. Vezme ji domů, opraví ji a světe div se! Koloběžka k němu promluví. A nejen to! Začnou se dít úžasné věci a Jakub zažije neuvěřitelná dobrodružství. Vždyť který kluk se může v noci tajně vykrást z domu, vydat se do Indie, Francie či Anglie a ráno opět s úsměvem snídat doma v kuchyni?


...ývá často sám. Žije jen s tatínkem, nemá žádné sourozence, a i kamarády si hledá těžce ... Zuzana Csontosová | Albatrosmedia.cz ... . To všechno se ale změní, když jednoho dne najde starou opuštěnou červenou koloběžku. Vezme ji domů, opraví ji a světe div se! Koloběžka k němu promluví. A V nakladatelství Albatros debutovala knížkou Nejmocnější kouzlo, v dalších letech publikovala knihy Víla Jazmínka a škriatok Vendelín, Madam ježibaba, Majstrík a Krasomilka a Jakub a čarovná kolobežka (v českém překladu vyšla pod názvem Jakub a kouzelná koloběžka). Jakub a kouzelná koloběžka od Zuzany Csontosove je typycka dětská knížka, která je dělan ... Jakub a kouzelná koloběžka - Lužec nad Cidlinou, Hradec ... ... . Jakub a kouzelná koloběžka od Zuzany Csontosove je typycka dětská knížka, která je dělaná v podobném stylu jako mnoho dalších. Ovsem v tomto případě se jedná o styl, který se doopravdy osvědčil a to i přesto, že zro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY