Moto a já: aneb na rok kočičí mámou

Moto a já: aneb na rok kočičí mámou - Suzi Eszterhas | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Suzi Eszterhas
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moto a já: aneb na rok kočičí mámou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moto a já: aneb na rok kočičí mámou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzi Eszterhas. Číst Moto a já: aneb na rok kočičí mámou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když fotografka zvířat Suzi Eszterhasová žila v safari kempu v Keni, poznala zblízka zebry, žirafy, levharty a dokonce i plivající kobry. Podle jejích vlastních slov však bylo „nejúžasnější zvíře, jaké kdy potkala, malé bezmocné kotě jménem Moto.“ Když Suzi jako dítě snila o tom, že bude bydlet ve stanu v Africe, nikdy jí nepřišlo na mysl, že se stane kočičí mámou dvoutýdenního mláděte servala. Přesně to však skoro rok dělala, když ji strážci rezervace poprosili, aby vychovala Mota.


...já: aneb na rok kočičí mámou. Suzi Eszterhas ... Phineas a Ferb - Démoni rychlosti - kolektiv | Internetové ... ... ... Moto a já Autor: Eszterhas, Suzi Nakladatel: Egmont EAN: 9788025245293 ISBN: 978-80-252-4529-3 Originál: Moto & Me: My Year as a Wildcat's Foster Mom Překlad: Fokt, Michael Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky Moto a já: aneb na rok kočičí mámou Když fotografka zvířat Suzi Eszterhasová žila v safari kempu v Keni, poznala zblízka zebry, žirafy, levharty a dokonce i plivající kobry. Podle jejích vlastních slov však bylo „nej ... Moto a já aneb na rok kočičí mámou - Apokryf.cz ... . Podle jejích vlastních slov však bylo „nejúžasnější zvíře, jaké kdy potkala, malé bezmocné kotě jménem Moto." +420 775 414 271 (pracovní dny 8.00 - 16.00) 775 414 271 [email protected] Moto a já. Kdo napsal knihu Moto a já? Autorem je Suzi Eszterhas. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... aneb ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY