Tanec s draky: Píseň ledu a ohně 5.

Tanec s draky: Píseň ledu a ohně 5. - George R.R. Martin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanec s draky: Píseň ledu a ohně 5..pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanec s draky: Píseň ledu a ohně 5. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Tanec s draky: Píseň ledu a ohně 5. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí. Daenerys se stává majákem, ke kterému míří i Tyrion Lannister. Ke slovu se dostává také pouštní království Dorne, na šachovnici se objevují nové figury, aby zaplnily místo těch dávno padlých. Na Zdi, kde se situace zhoršuje doslova každým okamžikem, se stává velitelem John Sníh. Na vrata buší Zdivočelí, kterým jsou v patách Jiní, ani všichni bratři ve zbrani nejsou z volby nadšeni. Zima je prakticky tady a velké finále před branami. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Píseň ledu a ohně vychází v novém překladu a úpravě.


...ur review of Tanec s draky (Píseň ledu a ohně, #5) Write a review ... Kniha Tanec s draky (Argo, vázaná) | Fantasyobchod.cz ... . Jul 26, 2008 Kelly rated it liked it · review of another edition. Shelves: fantasy-and-scifi, fiction, great-and-terrible-men, grand-opera. Warning: The dragons in this review are named Giant and Spoilers. ... Tanec s draky 2012; Hra o trůny 1 2000; Rytíř Sedmi království 2014; Svět ledu a ohně 2015; Hra o trůny 2 2000; všech 53 knih autora. Podobné knihy. Rytíř Sedmi království 2014; První přicház ... George Raymond R. Martin - Tanec s draky (Píseň ledu a ... ... . Podobné knihy. Rytíř Sedmi království 2014; První přichází tma 2009; Rytíř stínů 1994; Kniha Tanec s draky je v Tanec s draky Píseň ledu a ohně V. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (6x) Vaše hodnocení Dosud poslední napsaná knihy ságy uvádí na scénu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY