Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá

Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá - George R.R. Martin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí. Daenerys se stává majákem, ke kterému míří i Tyrion Lannister. Ke slovu se dostává také pouštní království Dorne, na šachovnici se objevují nové figury, aby zaplnily místo těch dávno padlých. Na Zdi, kde se situace zhoršuje doslova každým okamžikem, se stává velitelem John Sníh. Na vrata buší Zdivočelí, kterým jsou v patách Jiní, ani všichni bratři ve zbrani nejsou z volby nadšeni. Zima je prakticky tady a velké finále před branami. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Píseň ledu a ohně vychází v novém překladu a úpravě.


...draky (A Dance with Dragons) je pátá kniha z fantasy série Píseň ledu a ohně od amerického autora George R ... Tanec s draky - George R.R. Martin | Knihy Dobrovský ... . R. Martina.Anglický originál vyšel 12. července 2011, české vydání vyšlo 31. května 2012. Tanec s draky měl být původně název druhé knihy, když Martin příběh ještě plánoval jako trilogii, a některá starší americká vydání první knihy série ... Tanec s draky: Píseň ledu a ohně. Kniha pátá ... Tanec s draky Píseň ledu a ohně. Kniha pátá. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie ... Kniha Tanec s draky 2 - Píseň ledu a ohně - kniha pátá ... ... . Kniha pátá ... Tanec s draky Píseň ledu a ohně. Kniha pátá. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení ... Tanec s draky: Píseň ledu a ohně - Kniha pátá George R.R. Martin Nakladatel: Talpress 2014 Obsah knihy: Tanec s draky 1+2 - Píseň ledu a ohně - kniha pátá. Píseň ledu a ohně - kniha pátá ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY