Ukradený poklad

Ukradený poklad - Pavel Valach | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Valach
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradený poklad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ukradený poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Valach. Číst Ukradený poklad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Julie se nemůže dočkat, až se s tátou začtou do nové knížky o pirátech. Když se pak v jejím pokojíčku objeví pirátská truhla se vzácným pokladem, která ale hned druhý den zmizí, vydá se společně s kapitánem pirátů na záchrannou výpravu. Pátrání je zavede až do honosného sídla chamtivého, nevypočitatelného souseda Krysáka. Podaří se jim poklad získat zpět? Užijte si dobrodružství i legraci s nezbednou Julií a kapitánem pirátů!


...vní pohádka o záhadné loupeži a trochu zmatených námluvách (2008) ... Sofie a ukradený poklad — iVysílání — Česká televize ... . Hrají: G. Marcinková, J. Hrušínský, P. Kříž, S. Rašilov, V. Rašilov, T ... Pohorsko je docela malé království, vlastně spíš jeden hluboký les. V lese stojí zámek a v něm bydlí král Čeněk se svojí dcerou princeznou Sofií a královským účetním Žerménem. V podzámčí je zase chatrč bývalého loupežníka Šímy, který už svoje… Ukradený poklad Pavel Valach. 4,5 ( 2) Užijte si dobrodružství i legraci s nezbednou Julií a kapi ... Sofie a ukradený poklad (TV Movie 2008) - Plot keywords - IMDb ... . 4,5 ( 2) Užijte si dobrodružství i legraci s nezbednou Julií a kapitánem pirátů! Julie se nemůže dočkat, až se s tátou začtou do nové knížky o pirátech. Když se pak v jejím pokojíčku objeví pirátská...SOUVISEJÍCÍ KNIHY