Základy financí

Základy financí - Jan Černohorský, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Černohorský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy financí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy financí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Černohorský,. Číst Základy financí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přednost knihy spočívá v komplexnosti teoretických a praktických poznatků z oblasti financí. Zahrnuje všechny oblasti financí, teoretické vysvětlení základních charakteristik a uvádí praktické implikace. Vysvětluje klíčové pojmy, jako jsou peníze, úroková míra, finanční trh a rizika. Kniha dále charakterizuje podstatné prvky každé oblasti financí, a to měny, bankovnictví, pojišťovnictví, podnikové finance, veřejné finance. Kniha slouží k uvedení do základních problematických okruhů a chápání souvislostí v rámci jednotlivých oblastí a financí jako celku a vytváří tak podklady pro hlubší studium. V rámci jednotlivých kapitol jsou uváděny praktické příklady ilustrující konkrétní problematiku, které čtenáře uvedou do praktických aspektů financí.


... financí . Brno : Masarykova univerzita, 2009, s ... Základy Financí - portal.osu.cz ... . 9. 7 Ve řejné ekonomii a ve řejným financím se v této publikaci v ěnovat nebudeme. Více viz nap ř. Základy veřejných financí Published on Apr 27, 2014 Táto publikácia má za cieľ priniesť neekonomicky zameraným čitateľom základné poznatky o fungovaní verejných financií v ... Základy financí Přednost knihy spočívá v komplexnosti teoretických a praktických poznatků z oblasti financí. Zahrnuje všechny oblasti financí, teoretické ... Základy financí - Černohorský Jan | Knihy Grada ... . Zahrnuje všechny oblasti financí, teoretické vysvětlení základních... 1. Charakteristika podnikových financí, základní pojmy podnikových financí (peněžní prostředky, podnikový kapitál, finanční zdroje, finanční majetek, li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY