Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry

Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry - Todd Bardwick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Todd Bardwick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Todd Bardwick. Číst Učebnice šachu pro děti: Úvod šachového detektiva do královské hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Autor tohoto titulu, národní šachový mistr Todd Bardwick, je autorem mnoha knih, ve kterých zasvěcuje děti i dospělé do tajů královské hry, přičemž využívá své četné zkušenosti coby šachového učitele.


...e šachu pro děti je zábavná a souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky ... Todd bardwick ucebnice sachu pro deti cz | Sleviste.cz ... . Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprvé, nebo jsou v této královské hře teprve nováčky. Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a ... Učebnice šachu pro děti - Mládež ... . Nabízí dvě stě šachových problémů i s jejich komplexním řešením, a to na dvou úrovních schopností: psa baseta (začátečníci) a šachového detektiva (středně pokročilí). Učebnice šachu pro děti Úvod šachového detektiva do královské hry. Učebnice šachu pro děti je zábavná, souhrnná příručka pro děti, které šachy vidí poprv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY