Havel v kostce: 14 lekcí o jedné osobnosti a každé době pro učitele a studenty

Havel v kostce: 14 lekcí o jedné osobnosti a každé době pro učitele a studenty - Nina Rutová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nina Rutová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Havel v kostce: 14 lekcí o jedné osobnosti a každé době pro učitele a studenty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Havel v kostce: 14 lekcí o jedné osobnosti a každé době pro učitele a studenty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nina Rutová. Číst Havel v kostce: 14 lekcí o jedné osobnosti a každé době pro učitele a studenty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Niny Rutové, určená především pro učitele a studenty, přibližuje ve 14 lekcích jednu osobnost a každou dobu. Koncepce textu vychází z autorčiny zkušenosti lektorky v Knihovně Václava Havla, ve které po několik let připravuje semináře pro studenty středních škol. Pomocí metod tzv. kritického myšlení se přibližují témata, jako například disent, svědomí, dědictví minulosti či demokratická diskuze.


...tová - Havel v kostce. Kniha Niny Rutové, určená především pro učitele a studenty, přibližuje ve 14 lekcích jednu osobnost a každou dobu ... Učitelé ICT sobě (PK) Koordinátoři a metodici ICT... | Facebook ... ... Učitelé ICT sobě (PK) Koordinátoři a metodici ICT... | Facebook ... tová - Havel v kostce. Kniha Niny Rutové, určená především pro učitele a studenty, přibližuje ve 14 lekcích jednu osobnost a každou dobu. Koncepce textu vychází z autorčiny zkušenosti lektorky v Knihovně Václava Havla, ve které po několik let připravuje semináře pro studenty středních škol. Číst Havla v karanténě | Sešívaný deník VH: Viktor Dvořák čte z příspěvku do sborníku pro A Mohou ale vůbec zaznít s podobnou razancí v době, kdy je velkým výzvám vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY