Pavel: Kapela: Třídnice 4. B

Pavel: Kapela: Třídnice 4. B - Michaela Fišarová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Fišarová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pavel: Kapela: Třídnice 4. B.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pavel: Kapela: Třídnice 4. B ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Fišarová. Číst Pavel: Kapela: Třídnice 4. B Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zakladatel třídní kapely Pavel si láme hlavu s tím, co asi řekne jeho tatínek po návratu ze služební cesty na to, že si bez dovolení půjčil jeho velký blýskavý buben a odřel ho. Navíc si na něj kvůli jeho bubnování přišla do školy stěžovat sousedka. To víte, mít rockovou kapelu, to znamená spoustu starostí! Když se ale tatínek konečně dozví pravdu, zavítá na zkoušku kapely a nabídne čtvrťákům, jestli si nechtějí zahrát na opravdovém koncertě. Uspějí Bloudy z boudy před skutečným publikem?


...Pavel, která je ze série knih Třídnice 4 ... I.B třída skupina A - Lidovky.cz ... .B, nezklamala! Bavili jsme se při ní, strachovali o Pavla a o to, jak dopadne jeho třídní koncert, přečetli jsme ji prostě celou jedním dechem! Velmi krásné rozhovory Pavla a jeho sestry Aničky. Paní spisovatelka má rozhodně velký cit pro dětskou duši. Ani kniha Pavel ze série Třídnice 4.B nezklamala! Je opravdu hodně vtipná. Kluk Pavel se dostává díky své hyperaktivitě a zlobení do různých nesnadných situací, které se s humorem nakonec vyřeší. Je tu krásný sourozenecký vztah se sest ... Pavel: kapela - Chci.cz ... . Je tu krásný sourozenecký vztah se sestrou Aničkou. Jakoby autorka při psaní dětských rozhovorů seděla u nás doma. Pavel: Kapela: Třídnice 4. B Zakladatel třídní kapely Pavel si láme hlavu s tím, co asi řekne jeho tatínek po návratu ze služební cesty na to, že si bez dovolení půjčil jeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY