Jsem citlivá bytost aneb srdce nezná mapu: Utajený život dívek z různých koutů světa

Jsem citlivá bytost aneb srdce nezná mapu: Utajený život dívek z různých koutů světa - Eve Enslerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eve Enslerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem citlivá bytost aneb srdce nezná mapu: Utajený život dívek z různých koutů světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsem citlivá bytost aneb srdce nezná mapu: Utajený život dívek z různých koutů světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eve Enslerová. Číst Jsem citlivá bytost aneb srdce nezná mapu: Utajený život dívek z různých koutů světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnešní dívka se často ocitá jako mezi dvěma mlýnskými kameny - chce potěšit druhé a vyhovět nejrůznějším očekáváním svého okolí, ale zároveň by ráda zůstala věrná sama sobě. Odmalička se učí, že nesmí být příliš horlivá, příliš vášnivá, příliš rázná, příliš laskavá, příliš otevřená. Je vedena k tomu, aby potlačovala své instinkty, svůj hněv, své touhy a sny, aby byla vždy zdvořilá, aby dodržovala pravidla. Kniha JSEM CITLIVÁ BYTOST ANEB SRDCE NEZNÁ MAPU je oslavou opravdového vnitřního hlasu každé dívky a výzva všem dívkám, aby se nebály říct nahlas, co chtějí, aby šly za svými sny a staly se ženami, jakými si přejí být. Mezi dívkami, které Enslerová stvořila, najdeme mladou Američanku, která na maloměstské střední škole vzdoruje tlaku svých vrstevníků, anorektičku, která si píše deník o tom, jak hladoví, mladou keňskou Masajku, která si nechce nechat zohavit ohanbí obřízkou, čtrnáctiletou bulharskou sexuální otrokyni, čínskou dělnici, která vyrábí panenky Barbie, íránskou studentku, která se nechá přesvědčit k plastické operaci nosu, nebo těhotnou dívku, která se rozhoduje, jestli si má své dítě nechat.


...itlivá bytost aneb srdce nezná mapu Autor: Enslerová, Eve Nakladatel: Práh EAN: 9788072523313 ISBN: 978-80-7252-331-3 Překlad: Bartoňová, Bronislava Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 13,6 × 21 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Knižní novinky za měsíc Září 2017 ... . vydání) Utajený život dívek z různých koutů světa Od autorky ... aby byla vždy zdvořilá, aby dodržovala pravidla. Kniha JSEM CITLIVÁ BYTOST ANEB SRDCE NEZNÁ MAPU je oslavou opravdového vnitřního hlasu každé dívky a výzva všem dívkám, aby se nebály říct nahlas, co chtějí, aby šly za svými sny a staly se ženami, jakými si ... Jsem citlivá bytost, aneb, Srdce nezná mapu - utajený život dívek z různých koutů světa ... studentky a mladé dámy s názvem Jsem citlivá bytost aneb Srdce nezná mapu. Dnešní d ... Monology vagina | Stojizato.sme.sk ... ... Jsem citlivá bytost, aneb, Srdce nezná mapu - utajený život dívek z různých koutů světa ... studentky a mladé dámy s názvem Jsem citlivá bytost aneb Srdce nezná mapu. Dnešní d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY