Pád: Zhoubný kmen 2

Pád: Zhoubný kmen 2 - Guillermo del Torro, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Guillermo del Torro,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád: Zhoubný kmen 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pád: Zhoubný kmen 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillermo del Torro,. Číst Pád: Zhoubný kmen 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vampýří virus zaplavil New York, šíří se a brzy se objeví po celé zeměkouli. Válka mezi vampýry Starého a Nového světa zuří naplno a lidé jsou zaskočeni svou hrůzu nahánějící nově nabytou pozicí v potravním řetězci. Efraim Goodweather z Centra pro kontrolu nemocí se spolu s profesorem Setrakianem a deratizátorem Vasilijem Fetem snaží krvežíznivé bestie zastavit. Navíc se městem plíží bývalá Efraimova manželka Kelly, z níž se také stal noční tvor dychtící po krvi, a hledá příležitost získat zpět svého milovaného syna Zacka, Efraimova syna.


... kmen: Pád G. Del Toro C. Hogan 2011 - inzerce, prodám Zhoubný kmen 2 - Pád Del Toro Guillermo ... kmen - ABZ slovník českých synonym ... . Vampýří virus zaplavil New York, šíří se a brzy se objeví po celé zeměkouli. Válka mezi vampýry Starého a Nového světa zuří naplno a lidé jsou zaskočeni svou hrůzu nahánějící nově nabytou pozicí v potravním ... Pád. Kniha vyšla i pod názvem: Nákaza (viz informace u vydání - záložka 'další informace') série: Zhoubný kmen díl v sérii: 2. Kategorie: sci-fi - horor - upíři. originální název: The Fall originál vyšel: 09/2010. vyd ... Zhoubný kmen / Upírská trilógia: Pád - Guillermo del Toro ... ... . Kategorie: sci-fi - horor - upíři. originální název: The Fall originál vyšel: 09/2010. vydání: Ikar (SK) 2011; Beta 2011. odkazy: 1x [recenze]  Zhoubný kmen / Upírská trilógia 2. Žánr: Horory, Sci-fi, Fantasy: ... jejíž poslední díl se jmenuje Pád, jsem navíc pochopila, že autoři se rozhodli málo povedený druhý díl roztahat do dvou séri...SOUVISEJÍCÍ KNIHY