Slepozrakost

Slepozrakost - Peter Watts | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Watts
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepozrakost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slepozrakost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Watts. Číst Slepozrakost Online je nyní tak snadné!





POPIS


Země v ohrožení. Podivný útok mimozemšťanů. Nakvap zorganizovaná výprava naproti nepříteli. Výzkum či boj? Tak nějak by mohly znít novinové titulky, kdyby v této budoucnosti nějaké noviny měli. Nemají – všechno je obsaženo v noosféře a kdekdo má na získávání informací implantát. Peter Watts si vymyslel zvláštní, exotickou (ale přitom nikoli nepravděpodobnou) budoucnost. Svoje hrdiny staví do podivných situací a proti zcela nepochopitelnému protivníkovi. Čeká je dramatické střetnutí – ale kupodivu ten nejhorší nepřítel číhá doma a vytvořili si ho sami lidé.


...epozrakost (Peter Watts). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! "Slepozrakost" je náročný román, jehož hlavním obsahem je člověk a jeho mysl, jeho vědomí, vnímání, poruchy, pocity, vztahy ... Dobrodružná sci-fi Archivy | Strana 5 z 6 | Antikvariát ... ... ... příběhová linie o setkání s mimozemšťany je vlastně podružná, pouhé exotické koření. Pro jednou jsem dost odbočil z klasických témat tohoto kanálu. Myslím, že se mnou ale po zhlédnutí budete souhlasit, že to stálo za to. Povíme si něco o slepozrakosti, syndromu ... Dave Firefall is the series, Blindsight is book 1; Echopraxia is book 2. See all 5 questions about Blin ... 5 zajímavostí ze světa, které vám vyrazí dech - YouTube ... . Myslím, že se mnou ale po zhlédnutí budete souhlasit, že to stálo za to. Povíme si něco o slepozrakosti, syndromu ... Dave Firefall is the series, Blindsight is book 1; Echopraxia is book 2. See all 5 questions about Blindsight… Lists with This Book. Best Science Fiction of the 21st Century. 935 books — 7,948 voters. Best HARD SCIENCE FICTION of the 21st Century. 121 boo...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY