Taneční terapie a hlubinná psychologie

Taneční terapie a hlubinná psychologie - Joan Chodorow | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joan Chodorow
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Taneční terapie a hlubinná psychologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Taneční terapie a hlubinná psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Chodorow. Číst Taneční terapie a hlubinná psychologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aktivní imaginaci jako psychoterapeutickou techniku v tanci a pohybu poprvé užil v roce 1916 Carl Gustav Jung. V šedesátých letech 20. století tuto techniku rozvinula průkopnice taneční terapie Mary Whitehouseová. Dnes je tato technika jednou z metod v taneční terapii a zároveň formou aktivní imaginace v analýze. Joan Chodorowová, přední taneční terapeutka a jungiánská analytička, podrobně zkoumá zdroje, teorii a praxi tanečně-pohybové terapie jako aktivní imaginace.


...hodorowová, přední taneční terapeutka a jungiánská analytička, podrobně zkoumá zdroje, teorii a praxi tanečně-pohybové terapie jako aktivní imaginace ... Taneční terapie a hlubinná psychologie | KNIHCENTRUM.cz ... . Taneční terapie a hlubinná psychologie - Joan Chodorow | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Autor knihy: Joan Chodorow, Téma/žánr: taneční terapie - hlubinná psychologie - imaginace, Počet stran: 203, Cena: 239 Kč, Rok vydání: 2006, Nakladatelství ... Taneční terapie a hlubinná psychologie: Imaginace v pohybu Aktivní imaginaci jako psychoterapeutickou techniku v tanci a pohybu poprvé užil v roce 1916 C ... Taneční terapie a hlubinná psychologie: Imaginace v pohybu ... ... ... Taneční terapie a hlubinná psychologie: Imaginace v pohybu Aktivní imaginaci jako psychoterapeutickou techniku v tanci a pohybu poprvé užil v roce 1916 Carl Gustav Jung. V šedesátých letech 20. století tuto techniku rozvinula průkopnice taneční terapie Mary Whitehouseová. Dnes je tato technika jednou z metod v taneční terapii a ... Kupte knihu Taneční terapie a hlubinná psychologie (Joan Chodorowová)...SOUVISEJÍCÍ KNIHY