1000 maďarských slovíček

1000 maďarských slovíček - Michal Kovář | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Kovář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 maďarských slovíček.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 maďarských slovíček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kovář. Číst 1000 maďarských slovíček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází souhrnný česko-maďarský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části.


...a se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček ... 1000 maďarských slovíček | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu Obsah knihy: 1000 maďarských slovíček. Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete n ... 1000 maďarských slovíček | Albatrosmedia.cz ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. 1000 maďarských slovíček . 7,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... 1000. maďarských slovíček. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.edika.cz. www.albatrosmedia.cz. Michal Kovář, Rita Küű. 1000 ... 1000 maďarských sl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY