Momentky z mých cest

Momentky z mých cest - Elias Vella | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elias Vella
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Momentky z mých cest.pdf


Chcete si knihu přečíst?Momentky z mých cest ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elias Vella. Číst Momentky z mých cest Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sto příběhů z různých koutů světa ukazuje lidskou tvář a smysl pro humor maltského kněze a známé ho duchovního vůdce Eliase Velly. Čtenáře čeká trochu „jiný Vella“, než jakého znají z přednášek a seminářů. Zábavné i dramatické příběhy a veselé příhody, které se skutečně staly, vykouzlí na tváři čtenářů nejeden úsměv. Podnět k sepsání těchto příběhů dal přitom autorovi dvacetidenní pobyt v nemocnici v Košicích. Ve chvíli, kdy mu nebylo do zpěvu, se mu psaní této knížky stalo doslova lékem. Život je krásný, a proto bychom ho neměli prožívat se zachmuřenou tváří.


...e Momentky z mých cest - vella elias z vybraných e-shopů ... Letecký den - Z mých cest - Momentky - ŽENY sro ... . Najít nabídky na Momentky z mých cest - vella elias nikdy nebylo jednodušší. Ať už hledáte běžně dostupnou věc nebo speciální variantu produktu Momentky z mých cest - vella elias, Chci.cz Vám pomůže ušetřit čas i peníze. Momentky / Z mých cest. Citáty Moje radost a inspirace Potřebuji poradit Rodina a vztahy Z mých cest Ženské kruhy a spiritualita Ženské sebevědomí Kalendář akcí. Den matek na zámku Loučeň. 10. 5. 2020. ONline webiná ... Míšeň - Momentky - ŽENY s.r.o. ... . Den matek na zámku Loučeň. 10. 5. 2020. ONline webinář: Když tě tvá KARMA sleduje a OSUD vše vidí ... Nedostupný produkt: Momentky z mých cest Pokračovat na hlavní stránku. Nejprodáva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY