Vzpomínky na horu Čchi-laj

Vzpomínky na horu Čchi-laj - Yang Mu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Yang Mu
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky na horu Čchi-laj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpomínky na horu Čchi-laj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yang Mu. Číst Vzpomínky na horu Čchi-laj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nakladatelství Mi:Lu Publishing v rámci edice Wen připravilo sbírku esejů v České republice dosud nepublikovaného tchajwanského autora Yang Mua, který patří mezi nejvýznamnější a nejvšestrannější čínsky píšící autory současnosti. Yang Mu, básník, esejista, literární kritik a teoretik, ve své tvorbě spojuje literární erudici s romantickým pohledem básníka, který se nechává uchvátit krajinou i lidmi a historickými událostmi. Jeho kniha Vzpomínky na horu Čchi-laj představuje první část jeho pamětí, které zachycují jeho dětství a mládí strávené na východním pobřeží Tchaj-wanu. Čtenář může sledovat, jak se autorův život dotýká historických událostí poválečného Tchaj-wanu a jak z něj čerpá inspiraci pro své pozdější umělecké dílo. Yang Mu se v knize představuje nejen jako esejista, ale i jako básník. Jeho autobiografická próza propojuje romantické a pastorální scény s kritickým i ironickým nadhledem. I když na své dětství vzpomíná z perspektivy zralého a zkušeného muže, dokáže si zachovat otevřenost a čistotu dětské mysli. Kniha zahrnuje tři sbírky esejů publikovaných v 80. a 90. letech. Dotýká se poválečné historie Tchaj-wanu a dekóduje význam historických událostí prostřednictvím své osobní zkušenosti. Pohledem básníka se můžeme blíže seznámit s proměnami, kterými prošla tchajwanská společnost na konci japonské koloniální éry a poté pod vládou KMT.


...nky na horu Čchi-laj Yang Mu Nakladatel: Mi:Lu Publishing 2019 Jeho kniha Vzpomínky na horu Čchi-laj představuje první část jeho pamětí, které zachycují jeho dětství a mládí strávené na východním pobřeží Tchaj-wanu ... Čas na dobrodružství - Filmplanet.to ... . Čtenář může sledovat, jak se autorův život dotýká historických událostí poválečného Tchaj-wanu a jak z něj čerpá inspiraci pro své pozdější umělecké ... 2. díl Vzpomínky plné zážitků zachycených na fotkách. Prožili jsme společně 5 let života a zachytit vše do 26 minut je náročné. Nechce se mi vůbec uvěřit, že... Jeho kniha Vzpomínky na horu Čchi-laj představuj ... Tchaj-wanské prózy | Knihy.ABZ.cz ... ... 2. díl Vzpomínky plné zážitků zachycených na fotkách. Prožili jsme společně 5 let života a zachytit vše do 26 minut je náročné. Nechce se mi vůbec uvěřit, že... Jeho kniha Vzpomínky na horu Čchi-laj představuje první část jeho pamětí, které zachycují jeho dětství a mládí strávené na východním pobřeží Tchaj-wanu. Čt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY