Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti

Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti - Pavel Ctibor | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Ctibor
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Ctibor. Číst Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor básní je rozdělen na dvě části: tvoří je starší básnická sbírka Zvířátka z pozůstalosti (remix 2011), upravené vydání již jednou publikovaných textů soustředěných kolem ústřední a rozsahem nejdelší skladby „Pan J – kouzlo a podfuk“, a blok nazvaný Cizivilizace, glosující stav současné společnosti. Strohá lékařská zpráva se náhle proměňuje v básnický text. Zcela přirozeně a samozřejmě se zde též objevují subatomární částice, srpek z makromolekul, urychlovače nebo pěšiny vnímané jako neurony přírody, prozrazující důvěrnou znalost tohoto prostředí. A přitom s nimi souvisí snaha o odkrývání nové citlivosti k tělu, řeči, i světu kolem.


...ásní je rozdělen na dvě části: tvoří je starší básnická sbírka Zvířátka z pozůstalosti (remix 2011), upravené vydání již jednou publikovaných textů soustředěných kolem ústřední a rozsahem nejdelší skladby „Pan J - kouzlo a podfuk", a blok nazvaný Cizivilizace, glosující stav současné společnosti ... Bez opony : scény a hry z časopisů a z pozůstalosti (Book ... ... . Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti Autor: Ctibor, Pavel Nakladatel: Dybbuk EAN: 9788074380471 ISBN: 978-80-7438-047-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Kniha: Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti - Pavel Ctibor. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevře ... Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti - Pavel Ctibor ... ... . vydání) Kniha: Cizivilace / Zvířátka z pozůstalosti - Pavel Ctibor. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY