Sólo druhých houslí

Sólo druhých houslí - Tea Olivová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tea Olivová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sólo druhých houslí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sólo druhých houslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tea Olivová. Číst Sólo druhých houslí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtení o ženách i mužích, o tom, že jeden bez druhého nejsou nic a role jsou jen kompromis. Vytvořit fungující model rodiny, kde mužský element chybí, je vskutku obtížná věc. Přesto měla Markéta s matkou vztah, který by jim mohl kdekdo závidět. Po předčasné matčině smrti ale vyplavou na povrch skutečnosti, jež měly zůstat tajemstvím navždy. V pozůstalosti Markéta nachází mámin deník z Londýna. Vznikl před dvaceti lety a má dvě verze… Co všechno se dá z deníkových zápisků vyčíst? Víme toho o sobě v rodině dost, nebo málo? Může člověk aspoň na chvíli vystoupit ze všech svých rolí? Pochopí pak lépe své mantinely? Kdo je ten muž se záhadnou zkratkou? A je láska jen doplněk, nebo smysl života?


...ólo druhých houslí Autor: Olivová, Tea Nakladatel: Jonathan Livingston EAN: 9788075511287 ISBN: 978-80-7551-128-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Nakladatelství Jonathan Livingston | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Sólo druhých houslí. Rozhovor s Teou Olivovou, na křtu její nové knihy Sólo druhých houslí, 19. 6. 2019 v Písecké bráně v Praze. MV: Dobrý den Teo, své knížce jste dala zajímavý titul Sólo druhých houslí, co vás k tomu vedlo? TO: Titul vychází z textu, nebyl to žádný marketingový kalkul. Rozhovor s Teou Olivovou, na křtu její nové knihy Sólo druhých houslí, 19. 6. 2019 v Písecké bráně v Praze. MV: Dobrý den Teo, své knížce jste dala zajímav ... Sólo druhých houslí | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Rozhovor s Teou Olivovou, na křtu její nové knihy Sólo druhých houslí, 19. 6. 2019 v Písecké bráně v Praze. MV: Dobrý den Teo, své knížce jste dala zajímav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY