Vrahova modlitba: Love Story

Vrahova modlitba: Love Story - Ariana Franklinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ariana Franklinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vrahova modlitba: Love Story.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vrahova modlitba: Love Story ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ariana Franklinová. Číst Vrahova modlitba: Love Story Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1176 a král Jindřich II. posílá svou desetiletou dceru Johanu do Palerma, aby ji tam provdal za krále Viléma II. Sicilského. Válka a mor v Evropě činí z takové cesty velmi nebezpečnou výpravu. Král proto vybral své dceři za společnici ženu, které důvěřuje ze všech nejvíc - svou "vykladačku smrti" Adélii Aguilarovou.Vystudovaná lékařka Adélie, jež pochází ze sicilského království, má princeznu doprovázet a starat se o její bezpečí a zdraví až do svatby. Adélie by sice nabídku nejraději odmítla. Odcestovat s královským průvodem pro ni totiž znamená rozloučit se na dlouhou dobu s vlastní devítiletou dcerkou. Král proto její dceru pohotově přesídlí na královský dvůr jako svou chráněnku, ale současně i jako rukojmí, aby si pojistil, že se k němu Adélie zase vrátí. Adélii tím pádem nezbývá než vydat se na dlouhou cestu. Doprovází ji arabský ochránce a společník Mansur, milenec Rowley a také irský námořní kapitán O'Donnell, jenž by mohl být Adélii daleko prospěšnější, než by se Rowleymu mohlo zamlouvat.Ke královskému průvodu se ovšem připojuje ještě jeden člověk - vrah bažící po strašlivé pomstě. Když začnou v princeznině okolí umírat lidé, Adélie i Rowley pojmou podezření, že se vrah nachází nedaleko. Co bude následovat? Má se jeho příští obětí stát princezna Johana? Nebo snad dokonce samotná Adélie?


...modlitba Love Story. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... The Lost World (Illustrated) - Kindle edition by Doyle ... ... . Celkové hodnocení (6x) Vaše hodnocení Detektivka v historickém kabátě. 13.09.2013 Vilma. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako ... 30 Most Romantic Piano Love Songs - Greatest Love Songs Of All Time - Love Songs Greatest Hits - Duration: 1:33:51. Beautiful Piano 117,056 views Tato detektivka, situovaná do sředověku, pro mně byla opravdu zajímavé čtení. př ... Traband Pálíš, doutnáš, nehoříš (2010) - YouTube ... . Beautiful Piano 117,056 views Tato detektivka, situovaná do sředověku, pro mně byla opravdu zajímavé čtení. příběh měl všechno, tenkou linku love story, dramatickou zápletku, odpudivého padoucha, sympatickou Gyltu a Ulfa, sondu do života ve středověkém městě, života Židů, středověké mediciny ... dávku napětí (asi jsem zkažená zpr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY