Šance pro ducha: Hledači duchů 1.

Šance pro ducha: Hledači duchů 1. - Simon R. Green | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Simon R. Green
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šance pro ducha: Hledači duchů 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Šance pro ducha: Hledači duchů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon R. Green. Číst Šance pro ducha: Hledači duchů 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Carnackiho institut je tu proto, aby něco udělal s duchy – uložil je k věčnému odpočinku, vypakoval nebo jim bez milosti nakopal ty jejich ektoplasmatické zadky… Polní agenti institutu jsou ti nejlepší z nejlepších. J. C. Chance: bystrý, odvážný, šarmantní a skoro nesnesitelně arogantní. Melody Chambersová: mimořádně talentovaná technočarodějka a technocvok udržující v chodu všechno to antinadpřirozené zařízení, které ke své práci potřebují a Štístko Jack Palmer: telepat s vážnými sklony k depresím, poslední člověk na světě, skrze jehož hlavu by někdo chtěl putovat. Jejich aktuální úkol: prošetřit masové strašení ve stanici londýnského metra Oxford Circus. To samo o sobě by bylo dost obtížné – a nebezpečné – i kdyby se do toho nezamíchali dva agenti z neblaze proslulého Projektu Crowley, jejichž úkol je mnohem jednodušší: bez ohledu na následky zlikvidovat Chanceho, Chambersovou a Palmera… První díl nové série Hledači duchů.


...itého momentu píše Simon R. Green jak na běžícím pásu a právě Šance pro ducha je toho ideálním příkladem ... Knižní série Hledači duchů | ČBDB.cz ... . Zápletku minimalizuje do co nejednoduší kostry, kterou následně obalí kvantem dialogů, jež nemají jinou úlohu, než knihu nafouknout do dvousetstránkové podoby. Šance pro ducha: Hledači duchů 1. Simon R. Green Nakladatel: Polaris 2011 Knihy od autora: Green Simon R. - Dolů mezi mrtvé, Hledači duchů 1 - Šance pro ducha, Hledači duchů 2 - Úsměv pro ducha, Hledači duchů 3 - ... Green Simon R. ... . - Dolů mezi mrtvé, Hledači duchů 1 - Šance pro ducha, Hledači duchů 2 - Úsměv pro ducha, Hledači duchů 3 - Sen pro ducha, Hledači duchů 4 - Duchové ze záhrobí, Hledači duchů 5 - Hlasy ze záhrobí, Hledačí duchů 6 - Síly ze záhrobí, Chiméra, Jestřáb a Rybářka 001 - Východ Modrého měsíce, Jestřáb a Rybářka 003 - Jednou za .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY