Obchodování na komoditních trzích: průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání

Obchodování na komoditních trzích: průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání - Petr Podhajský, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Podhajský,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodování na komoditních trzích: průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obchodování na komoditních trzích: průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Podhajský,. Číst Obchodování na komoditních trzích: průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé, podstatně rozšířené vydání této jedinečné publikace, první svého druhu u nás, přináší celou řadu nových rad a tipů v oblasti technické analýzy a psychologie obchodování. Dozvíte se například, jak správně obchodovat s trendem, co jsou to pivoty, nebo čeho se důrazně vyvarovat, abyste nepřišli o své peníze. Autoři vám zodpoví řadu nejběžnějších dotazů nováčků a představí i vhodné trhy pro začátečníky. Součástí nového vydání je i přiblížení dvou skutečně profesionálních nástrojů — Commitment of Traders (COT) a position sizing. Autoři jsou aktivní obchodníci na komoditních trzích a kniha odráží do značné míry jejich osobní praktické zkušenosti.


... Obchodování na komoditních trzích průvodce spekulanta, 2 ... Průvodce spekulanta | Odborná literatura a právnická ... ... . rozšířené vydání Autor: Petr Podhajský ; Tomáš Nesnídal Druhé, podstatně rozšířené vydání této jedinečné publikace, první svého druhu u nás, přináší celou řadu nových rad a tipů v oblasti technické analýzy a psychologie obchodování. Obchodování na komoditních trzích Druhé, podstatně rozšířené vydání této jedinečné publikace, první svého druhu u nás, přináší celou řadu nových rad a tipů v oblasti technické analýzy a... E-kniha: Obchodování na komoditních trzích -- průvodc ... Kniha "Obchodování na komoditních trzích" ... ... E-kniha: Obchodování na komoditních trzích -- průvodce spekulanta, 2. rozšířené vydání - Petr Podhajský; Tomáš Nesnídal Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY