Řím: Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Řím: Lidé starověku: co nám o sobě řekli - Michael Kerrigan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Kerrigan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řím: Lidé starověku: co nám o sobě řekli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řím: Lidé starověku: co nám o sobě řekli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Kerrigan. Číst Řím: Lidé starověku: co nám o sobě řekli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě Evropy po Egypt a Sýrii na Středním východě. Svět starověkých Římanů ožívá v nápisech různého data – od raného období římské republiky až po poslední dny existence římské říše. Nápisy jsou vyryty do bronzových destiček nebo vytesány do kamenných tabulek, pohřebních stél, ale třeba i schodů v hledišti amfiteátru. Pocházejí z míst od sebe tak vzdálených, jako jsou Pompeje v Itálii, Cádiz ve Španělsku, Arykanda v Turecku nebo Palmýra v Sýrii. Zaznamenávají slova a činy politiků, vojáků, kněží, gladiátorů i prostých lidí a vypovídají o věcech tak rozmanitých, jako je žal nad ztrátou blízké osoby, náboženské obřady, politické přesvědčení, vojenská vítězství, stavební projekty – anebo jídelní lístek, na nějž lákaly hosty číšnice v pompejském hostinci.


...iha od: Michael Kerrigan. 90 % ... Zaznamenávají slova a činy politiků, vojáků, kněží, gladiátorů i prostých lidí a vypovídají o věcech tak rozmanitých, jako je žal nad ztrátou blízké osoby, náboženské obřady, politické přesvědčení, ... Egypt -Lidé starověku: Co nám o sobě řekli - KOSMAS.cz ... ... Lidé starověku: co nám o sobě řekli: Kniha: Řím -- Lidé starověku: co nám o sobě řekli - Michael Kerrigan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Řím -- Lidé starověku: co nám o sobě řekli ... Trávit čas knihou Egypt-Lidé starověku: Co nám o sobě řekli! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu ... Kniha: Mezopotámie -- Lidé starověku: co nám o sobě řekli ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Řím -- Lidé starověku: co nám o sobě řekli ... Trávit čas knihou Egypt-Lidé starověku: Co nám o sobě řekli! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Egypt-Lidé starověku: Co nám o sobě řekli a přečtěte si ji online...SOUVISEJÍCÍ KNIHY