Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání

Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání - Martin Gregor, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Gregor,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gregor,. Číst Jídelníček kojenců a malých dětí: 4., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jistě také oceníte, že autor přistupuje k problematice výživy prakticky a s nadhledem.


...vaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání ... Jídelníček kojenců a malých dětí - Martin Gregor, Dana ... ... . Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Vyhledávaná příručka o výživě malých dětí vychází již ve čtvrtém vydání. Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a ... Jídelníček kojenců a malých dětí - 3., doplněné a ... ... . Najdete v ní pravidla zdravé dětské stravy, receptář jídel pro kojence a batolata, informace o kojení, praktické pediatrické rady, jídelníček pro obézní děti, originální recepty vegetariánských jídel a nejnovější poznatky o potravinových alergiích. Jídelníček kojenců a malých dětí — 4., aktualizované vydání. Martin Gregora, Dana Zákostelecká ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY