Vítězná láska

Vítězná láska - Vlasta Javořická | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Javořická
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítězná láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vítězná láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Javořická. Číst Vítězná láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reedice posledního díla Vlasty Javořické, dokončeného v roce 1970, přináší na pozadí historických změn čtyřicátých a padesátých let minulého století pestrý a pohnutý děj. Autorka sleduje životní osudy rodiny továrníka Karáska a rolníka Soukupa, odehrávající se na venkově i v prostředí malého města. Z mnohých náznaků je patrné, že je to Studená a její krásné okolí. Lucie i Zdeněk prožívají radosti i smutky, prohry i pády, ale jejich věrná láska, podpořená knězem Ondřejem Pilkou, je nakonec vítězná. Reedice úspěšného titulu ediční řady Javořice.


...á láska: Vlasta Javořická, cena: 248 Kč - Poslední literární dílo Vlasty Javořické, dokončené v roce 1970, přináší na pozadí historických změn zajímavý děj ... Vítězná láska - Rosemary Hammond | Databáze knih ... . Autorka Vítězná láska Reedice posledního díla Vlasty Javořické, dokončeného v roce 1970, přináší na pozadí historických změn čtyřicátých a padesátých let minulého století pestrý a pohnutý děj. Autorka sleduje životní osudy rodiny továrníka Karáska a rolníka Soukupa, odehrávající se na venkově i v prostředí ... 50+ videos Play all Mix - Komunál - Krvavá láska (2017) YouTube Dymytry / Traktor - Spolu se cítíme živí (official video) - Duration: 5:03. Dymytry 622,463 views Koupi ... Vítězná láska - Vlasta Javořická | Databáze knih ... ... 50+ videos Play all Mix - Komunál - Krvavá láska (2017) YouTube Dymytry / Traktor - Spolu se cítíme živí (official video) - Duration: 5:03. Dymytry 622,463 views Koupi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY