Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví

Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví - Martina Musilová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Musilová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Musilová. Číst Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví Online je nyní tak snadné!

POPIS


První ucelenější studie o jednom z největších divadelních reformátorů 20. století BertoltuBrechtovi a o tom, jak se jeho divadlo a myšlenky podepisovaly na našem divadle a myšlení. Studie zachycuje brechtovské stopy od předválečné éry (H. Haas, V+W, E. F. Burian) aválky (Divadlo Větrník) přes léta šedesátá (brněnská Mahenka, divadla malých forem, I. Vyskočil) až po studiová divadla do roku 1989 (Provázek, Ypsilonka). Rukověť každého zájemce o teorii a historii divadla a zejména herectví.


...au efekt -- Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví - Martina Musilová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kniha: Fau efekt - Martina Musilová | Knihy.ABZ.cz ... . Trávit čas knihou Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectv ... Fau efekt - Musilová Martina od 210 Kč | HLEDEJCENY.cz ... . Vítejte! Fau efekt: Vlivy Brechtova epického a zcizujícího efektu v českém moderním herectv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY