Chvějící se jehličky příští zimy

Chvějící se jehličky příští zimy - Karel Rada | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Rada
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chvějící se jehličky příští zimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chvějící se jehličky příští zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Rada. Číst Chvějící se jehličky příští zimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vedle obvyklých autorových atributů, jakými byly v předešlých jeho knihách vtipný sarkasmus a společensko-kritický tón, provází nejnovější povídkový soubor Karla Rady Chvějící se jehličky příští zimy především nostalgický tón a v nejdelším, ústředním textu knihy s názvem Nášleh z matečáku potom zdařilá evokace devadesátých let minulého století, strávených mladou hrdinkou příběhu v zajetí drogové závislosti.


...hvějící se jehličky příští zimy - Karel Rada ... Autor - Rada - Karel Rada | Knihy.ABZ.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Chvějící se jehličky příští zimy autor: Rada Karel doporučená cena: 230 Kč naše cena:193Kč Vedle obvyklých autorových atributů, jakými byly v předešlých jeho knihách vtipný sarkasmus a společensko-kritický tón, provází nejnovější povídkový soubor Karla Rady Chvějící se jehličky příští zimy především nostalgický tón a v nejdelším, ústředním textu knihy s názvem Nášleh z matečákupotom zdařilá evokace devadesátých let minulého století ... Chvějící se jehli ... Ewald Murrer - Home | Facebook ... ... Chvějící se jehli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY