Lexikon revmatologie pro sestry

Lexikon revmatologie pro sestry - Jana Korandová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Korandová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon revmatologie pro sestry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lexikon revmatologie pro sestry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Korandová,. Číst Lexikon revmatologie pro sestry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lexikon revmatologie pro sestry a ostatní zdravotnické profese přehledně a srozumitelně zpracovává problematiku revmatologie formou abecedně uspořádaných hesel, která zahrnují nejdůležitější revmatická onemocnění, jejich projevy a léčbu včetně ošetřovatelské péče. Jednotlivá hesla poskytují přehled o anatomii pohybového ústrojí, klinických, laboratorních i zobrazovacích vyšetřovacích metodách a nejdůležitějších léčivech používaných v terapii revmatických onemocnění. Rozsah hesel je vždy úměrný jejich praktickému použití. Nejčastější revmatické choroby jsou zpracovány podrobně v obsáhlejších heslech, krátká hesla seznamují stručnou formou čtenáře s termíny, které mohou být při prvním kontaktu s oborem neznámé. Vše je bohatě dokumentováno názornými ilustracemi a fotografiemi.


... revmatologie pro sestry a ostatní zdravotnické profese přehledně a srozumitelně zpracovává problematiku revmatologie formou abecedně uspořádaných hesel, která zahrnují nejdůležitější revmatická onemocnění, jejich projevy a léčbu včetně ošetřovatelské péče ... revmatologie - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Jednotlivá hesla poskytují přehled o anatomii ... Lexikon revmatologie pro sestry a ostatní zdravotnické profese přehledně a srozumitelně zpracovává problematiku revmatologie formou abecedně uspořádaných hesel, která zahrnují nejdůležitější revmatická onemocnění, jejich projevy a léčbu včetně ošetřovatelské péče. Lexikon revmatologie pro sestry - Olejárová Marta, Korandová Jana . Lexikon revmatologie pro sestry a ostatní zdravotnické profese přehledně a srozumitelně zpr ... Recenze: Lexikon revmatologie pro sestry - Zdraví.Euro.cz ... . Lexikon revmatologie pro sestry - Olejárová Marta, Korandová Jana . Lexikon revmatologie pro sestry a ostatní zdravotnické profese přehledně a srozumitelně zpr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY