Malý bratr

Malý bratr - Cory Doctorow | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cory Doctorow
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý bratr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý bratr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cory Doctorow. Číst Malý bratr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednoho dne se mu svět obrátí vzhůru nohama – vyrazí s kamarády za školu a před jeho očima dojde k teroristickému útoku na San Francisco. A protože zrovna byli ve špatnou chvíli na špatném místě, ocitnou se v moci Ministerstva vnitřní bezpečnosti, které je obratem uklidí do tajné věznice k několikadenním nevybíravým výslechům.Když je konečně propustí, zjistí Marcus, že se jeho město změnilo v policejní stát, kde se s každým zachází jako s potenciálním teroristou. Nikdo by mu neuvěřil, co se stalo, a tak mu zbývá jediné: vyřídit vnitřní bezpečnost vlastními silami.Dokáže dospívající hacker vyhrát nad úřady, které se vymkly kontrole?


...bratr" je "1984" současné mladé generace ... Nahé děti stock videa, royalty free Nahé děti filmový ... ... . Věnuje se aktuálním problémům: terorismu, strachu, ztrátě soukromí, systematické likvidaci svobody a pošlapávání lidské důstojnosti ve jménu "vyššího dobra". Nemůžu se ztotožnit úplně se vším, co se v knize předkládá - na můj vkus se až příliš bagatelizovaly ... Need to translate "malý bratr" from Czech? Here's what it means. Malý bratr book. Read 5,465 reviews from ... What does malý bratr mean in Czech? - WordHippo ... . Malý bratr book. Read 5,465 reviews from the world's largest community for readers. Sedmnáctiletý Marcus alias w1n5t0n je přesvědčený, že zná všechna pra... Všechny informace o produktu Kniha Malý bratr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Malý bratr. Malý bratr od 219 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Malý bratr - C...SOUVISEJÍCÍ KNIHY