Tajemný Hypnos

Tajemný Hypnos - M.J. Roseová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
M.J. Roseová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemný Hypnos.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemný Hypnos ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M.J. Roseová. Číst Tajemný Hypnos Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování strhujících románů o minulých životech Reinkarnovaný a Strážci paměti. Starověká socha boha spánku skrývá vražedné tajemství. V kolosální soše řeckého boha Hypna se možná nalézá předmět, který by mohl potvrdit realitu minulých životů. A tak vypukne tvrdý boj o jeho vlastnictví, bitva, která se zdaleka nevede jen v právnických kancelářích, ale třeba i takovými prostředky, jako jsou pásy s výbušninami a rukojmí. Agent FBI, Lucian Glass, se snaží zločincům vzdorovat a spolu s nimi snad dopadnout i vraha své dávné lásky, ale podivné vzpomínky na události, které nemohl zažít, mu to nijak neusnadňují. Může v tom mít prsty muž zvaný Reinkarnátor, posedlý touhou dokázat existenci minulých životů?


... Hypnos. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Hypnos | Discography | Discogs ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hypnos is said to be a calm and gentle god who helps mortal humans in their time of need. Because he is the god of sleep, he owns half of every human life. The river Lethe (forgetfulness) flows from Hypnos' cave. His cave is also where day and night meet ... Reinkarnovaný: Tajemný Hypnos - M. J. Rose | Databáze knih ... . The river Lethe (forgetfulness) flows from Hypnos' cave. His cave is also where day and night meet. Hypnos was asked twice by Hera (the goddess of love and marriage who is married to her ... Kniha: Tajemný Hypnos - M.J. Roseová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objedná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY