Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy

Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír Syrovátka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Syrovátka
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Syrovátka. Číst Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šestá kniha aforismů neúnavného glosátora každodennosti a dadavynálezce Vladimíra Syrovátky potěší každého příznivce absurdního humoru. Aforismy jsou rozděleny do dvanácti oddílů, které se zaměřují na různé oblasti lidského snažení: rodinné poměry, lásku a vztahy, umění, politiku, zdraví či náboženství. Speciální oddíl tvoří „odposlechnuté magorismy“, tedy podařené výroky z běžných konverzací, které autor celý život sbírá a zapisuje, neboť podle něj „humor říká o společnosti víc než sociologické a psychologické studie“.


...řeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy 2019; Dadakorespondence 2015; Život je když ... zabavna - Kniha - strana 5 | Jasminka.cz ... ... - 1111 sentencí, aforismů a magorismů 2010; Štěstí na kolečkách - 555 sentencí, aforismů a magorismů 2005; Andělé s jedním křídlem 2008; Bez svatozáře - aforismy, magorismy, sentence a dadakorespondence 2012; všech 9 knih autora Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy Vladimír Syrovátka Nakladatel: Dokořán 2019 Kniha: Přeplněný svět - Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír Syrovátka Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Př ... Přeplněný svět - Vladimír Syrovátka | Nakladatelství Dokořán ... . Př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY