Řekni ANO Bohu a svému životu

Řekni ANO Bohu a svému životu - Gisela Weidner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gisela Weidner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řekni ANO Bohu a svému životu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řekni ANO Bohu a svému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gisela Weidner. Číst Řekni ANO Bohu a svému životu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebevýchova k pozitivnímu myšlení, cítění a jednání je cesta zajišťující zdraví, odvahu, radost a rychlejší návrat do věčného života. Láska k bližnímu, odpouštění a spiritualita hojí dopady karmy; spojí s energetickým polem tvořivých, obnovujících a léčivých sil. Kniha milým způsobem apeluje na rozhodnutí čtenáře změnit své chování. Dokazuje také, že i dnes dává Stvořitel prostřednictvím Krista a Božích poslů jasné pokyny, jak jednat, aby se člověk dokázal vrátit do věčného života. Cesta lidským životem je cestou sebevýchovy: směrovat vlastní myšlenky, pocity a činy na dobro, klad, opravdovost a pravou čistou spiritualitu - takový způsob života zbavuje strachu, dodává odvahu. Přitakání životu, láska k bližnímu a odpouštění spojují s energetickým polem, jež léčí, vnáší tvořivost a současně hojí i nejhrubší přestupky a dopady karmy. Dokud jsou negativní myšlenky slabé, dokážeme je sami poslat zpět k jejich původcům, později však obrana není jednoduchá. Jak se chovat pak? I o tom se dočtete v této knize.


...ihy G. Weidner: Řekni ANO Bohu a svému životu, Carolus 2011 ... Carolus - knihy | Databáze knih ... ... Zdarma ke stažení | Krystal ... ihy G. Weidner: Řekni ANO Bohu a svému životu, Carolus 2011. Hudba Stanislav Kadlec - skladba Duha propojení www.rozhovorysezivotem.cz (zde je ke stažení zvuková stopa videa i ... Řekni ANO Bohu a svému životu Autor: Weidner, Gisela Nakladatel: Carolus EAN: 9788090371880 ISBN: 978-80-903718-8- Originál: Sag ja zu Gott und deinem Leben Překlad: Vacíková, Květa Popis: 1× kniha, vázaná, 125 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: Kniha: Řekni ANO Bohu a svému životu Autor: Gisela Weidner Úvahy křesťanské esoterické autorky a jejích duchovních pomocníků (Emanuel a Laurentius), s kterými je autorka v kontaktu jako médium, o duchovní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY