Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách

Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách - Pavla Kovářová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Kovářová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Kovářová. Číst Informační bezpečnost žáků základních škol: Lekce v knihovnách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bezpečné chování doplněné technickými a právními nástroji je základem ochrany proti informačním útokům, se kterými se v současné informační společnosti setkáváme neustále. Bezpečnost v internetovém prostředí i při práci s neelektronickými informacemi je součástí primárního vzdělávání. Knihovny a další instituce mohou školy podpořit svou expertízou v práci s informacemi a lekcemi pro žáky. Monografie, kterou předkládáme čtenáři, představuje odborné vymezení obsahu a způsobu vzdělávání žáků základních škol, a nejen jich, v informační bezpečnosti včetně zdůvodnění jeho potřebnosti. Na teoretická východiska navazuje popis jejich praktického uchopení v podobě lekcí pro každý ročník základní školy. Koncepce výuky informační bezpečnosti byla formována pomocí akčního výzkumu, který během šesti let realizovala autorka ve spolupráci s různými školami a knihovnami.


...ny a další instituce mohou školy podpořit svou expertízou v práci s informacemi a lekcemi pro žáky ... Vzdělávání v knihovnách - WikiKnihovna ... . Monografie, kterou předkládáme čtenáři, představuje odborné vymezení obsahu a způsobu vzdělávání žáků základních škol, a nejen jich, v informační bezpečnosti včetně zdůvodnění jeho potřebnosti. Informační bezpečnost žáků základních škol. Lekce v knihovnách. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2019. 261 s. Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, č. ... Informační bezpečnost žáků základních škol. Lekce v knihovnách ... . 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2019. 261 s. Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, č. 489. ISBN 978-80-210-9270-9. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS KOVÁŘOVÁ, Pavla. Informační bezpečnost žáků základních škol. Lekce v knihovnách. 1., elektronické vyd.Brno: Masarykova univerzita, 2019. 261 s. Spisy ... Informace o produktu. Popis produkt: Informační bezpeč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY