Eco-friendly domov

Eco-friendly domov - Christine Liu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Christine Liu
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Eco-friendly domov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Eco-friendly domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Liu. Číst Eco-friendly domov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Eco-friendly domov je inspirativním a praktickým průvodcem domácností dlouhodobě ohleduplnou k životnímu prostředí. Úvodní část nejprve nastíní nezbytné základy vědomého života, čímž vás jako čtenáře provede přínosy plynoucími z vašeho rozhodnutí pro udržitelnost, a vysvětluje, jak používat tuto knihu a začlenit její zásady do každodenního života. Christine Liu, bloggerka a odbornice na téma udržitelného životního stylu, s vámi projde jednotlivé místnosti vašeho domu – obývák, kuchyň, ložnici a koupelnu – a nabídne tipy, triky a 18 projektů představených krok za krokem, díky nimž povedete styl života s menším dopadem na životní prostředí. Ať už tak, že si vyrobíte svou vlastní zubní pastu, vydáte se na cestu obnovitelných zdrojů energie, omezíte spotřebu plastů, založíte si vlastní bylinkovou zahradu, nebo upcyklujete staré kusy nábytku, existuje mnoho větších či menších kroků ke změně.


...co-friendly domov je inspirativním a praktickým průvodcem domácností dlouhodobě ohleduplnou k životnímu prostředí ... Eco-friendly domov | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Úvodní část nejprve nastíní nezbytné základy vědomého života, čímž vás jako čtenáře provede přínosy plynoucími z vašeho rozhodnutí pro udržitelnost, a vysvětluje, jak používat tuto knihu a začlenit její zásady do každodenního života. Hledáte Eco-friendly domov od Christine Liu? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha Eco-friendly domov je inspirativním a praktickým průvodcem domácností dlouhodobě ohl ... Eco-friendly domov - Christine Liu | Knihy Dobrovský ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha Eco-friendly domov je inspirativním a praktickým průvodcem domácností dlouhodobě ohleduplnou k životnímu prostředí. Úvodní část nejprve nastíní nezbytné základy vědomého života, čímž vás jako čtenáře provede přínosy plynoucími z vašeho rozhodnutí pro udržitelnost, a vysvětluje, jak používat tuto knihu a začlenit její zásady do každodenního života. Kniha Eco-friendly domov Přidat k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY