Co vy na to, pane Šmoldasi?: Popuzené poznámky a glosy

Co vy na to, pane Šmoldasi?: Popuzené poznámky a glosy - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co vy na to, pane Šmoldasi?: Popuzené poznámky a glosy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co vy na to, pane Šmoldasi?: Popuzené poznámky a glosy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co vy na to, pane Šmoldasi?: Popuzené poznámky a glosy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se nám ráno začne mísit do snu rádio jako bublající potok, bezpečně nás přivede do bdělého stavu jméno Ivo Šmoldas. V tu chvíli je nám totiž jasné, že se nám dostane hned na prahu dne vtipného, často ironizujícího, ale vždy mimořádně výstižného komentáře k současnému politickému či ekonomickému dění, ke každodenním jevům našeho života a ke společenským novinkám, blahodárného vstupu do celého dne. Je v něm jasná mysl, rozhled a specifický smysl pro humor této dnes všeobecně známé osobnosti - narozené v roce 1955, původem olomouckého Hanáka, postupně filologa, básníka, redaktora, epizodického nakladatele, televizního moderátora, nezávislého rozhlasového glosátora - a v soukromí permanentního krmiče koček.V naší knížce jsme shromáždili s autorem podle tradiční nakladatelské terminologie jejich "reprezentativní vzorek". Přejeme čtenáři, aby v něm našel optimistická východiskapro své činy a pobavení a útěchu pro svou duši.


...je kniha Co Vy na to pane Šmoldasi?? Kdo poslouchá Rádio Impuls možná tyto popuzené poznámky a glosy zná ... Co Vy na to, pane Šmoldasi? 2 alternativy - Heureka.cz ... . Ivo šmoldas výstižně komentuje současné politické, ekonomické dění, vyjadřuje se ke společenským novinkám apod. Kniha: Co vy na to, pane Šmoldasi? Podtitul: Popuzené poznámky a glosy Když se nám ráno začne mísit do snu rádio jako bublající potok, bezpečně nás přivede do bdělého stavu jméno Ivo Šmoldas. Co vy na to, pane Šmoldasi? Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074221286 ISBN: 978-80- ... Knihy od Ivo Šmoldas | Kupte na Martinus.cz ... . Co vy na to, pane Šmoldasi? Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074221286 ISBN: 978-80-7422-128-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 12,5 × 21 cm Rok vydání: 2011 Popuzené poznámky a glosy. Manufacturer: Nakladatelství Lidové noviny. ... známého glosátora můžete slyšet ve vysílání rádia Impuls ve všední dny před půl devátou v pořadu Co Vy na to, pane Š...SOUVISEJÍCÍ KNIHY