Aljašský deník

Aljašský deník - Richard Konkolski | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Konkolski
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Aljašský deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aljašský deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Konkolski. Číst Aljašský deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato ilustrovaná publikace sice popisuje pouze nejsevernější část Aljašky, kde se místo vysokých hor prostírá plochá věčně promrzlá tundra, ale zdejší řeka Colville je stejně zajímavá, jako zlatonosné přítoky Yukonu. A osudy místních Eskymáků jsou stejně zajímavé jako krátkodechá sláva zlatokopů z Dawsonu. Tento deník vás zavede do míst, kde jste ještě nebyli. Příběh je dokumentován 456 ilustracemi.


...informácie o produkte Kniha Aljašský deník - Richard Konkolski, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Aljašský deník - Richard Konkolski ... Aljašský deník ... . Aljašský deník. Richard Konkolski „Aljašský deník" sice popisuje pouze nejsevernější část Aljašky, kde se místo vysokých hor prostírá plochá věčně promrzlá tundra, ale zdejší řeka Colville je stejně zajímavá, jako zlatonosné přítoky Yukonu. „Aljašský deník" sice popisuje pouze nejsevernější část Aljašky, kde se místo vysokých hor prostírá plochá věčně promrzlá tundra, ale zdejší řeka ... Aljašský deník | KNIHCENTRUM.cz ... . „Aljašský deník" sice popisuje pouze nejsevernější část Aljašky, kde se místo vysokých hor prostírá plochá věčně promrzlá tundra, ale zdejší řeka Colville je stejně zajímavá, jako zlatonosné přítoky Yukonu. A osudy místních Eskymáků jsou stejně zajímavé jako krátkodechá sláva zlatokopů z Dawsonu. Aljašský deník Autor Richard Konkolski „Aljašský deník" sice popisuje pouze nejsevernější část...SOUVISEJÍCÍ KNIHY